Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Wykrotach

Im Tadeusza Kościuszki w Wykrotach. Realizacja czwartej godziny wychowania fizycznego. Witamy na naszej stronie . APEL SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WYKROTACH Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 20152016 ODBĘDZIE SIĘ. 1 WRZEŚNIA O GODZ.9.15. Ul 22 Lipca 108. Nasza szkoła uczestniczyła w projekcie. Nasza szkoła uczestniczyła w projekcie. Dolnośląska szkoła liderem projakościowych zmian. W polskim systemie edukacji. Współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

OVERVIEW

The website szkola-podstawowa-wykroty.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have examined twenty pages inside the web site szkola-podstawowa-wykroty.pl and found zero websites linking to szkola-podstawowa-wykroty.pl.

SZKOLA-PODSTAWOWA-WYKROTY.PL TRAFFIC

The website szkola-podstawowa-wykroty.pl is seeing varying amounts of traffic all round the year.
Traffic for szkola-podstawowa-wykroty.pl

Traffic ranking (by month) for szkola-podstawowa-wykroty.pl

Traffic ranking by day of the week for szkola-podstawowa-wykroty.pl

WHAT DOES SZKOLA-PODSTAWOWA-WYKROTY.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkola-podstawowa-wykroty.pl Mobile Screenshot of szkola-podstawowa-wykroty.pl Tablet Screenshot of szkola-podstawowa-wykroty.pl

SZKOLA-PODSTAWOWA-WYKROTY.PL SERVER

I found that a single page on szkola-podstawowa-wykroty.pl took seven hundred and eighty-one milliseconds to stream. I could not find a SSL certificate, so I consider szkola-podstawowa-wykroty.pl not secure.
91.185.186.155

We diagnosed that szkola-podstawowa-wykroty.pl is utilizing the Apache server.

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Wykrotach

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website has the following on the site, "Realizacja czwartej godziny wychowania fizycznego." We viewed that the web site also said " Witamy na naszej stronie ." It also said " APEL SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WYKROTACH Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 20152016 ODBĘDZIE SIĘ. Nasza szkoła uczestniczyła w projekcie. Nasza szkoła uczestniczyła w projekcie. Dolnośląska szkoła liderem projakościowych zmian. Współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."

SEEK SUBSEQUENT BUSINESSES

Publiczne Salezjańskie Szkoły w Poznaniu

Porozumienie o współpracy IFG UAM a PGS. Program edukacji antytytoniowej dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Porozumienie z Wydziałem Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Szkolne Koło Polskiego Czerwonego Krzyża.

szkola-progress.pl

Twoja przegl darka nie obs uguje ramek.

Medyczna, Policealna Szkoła Zawodowa Olsztyn. Kierunki medyczne. - Szkoła Policealna PROMEDICA

Czesne tylko 50zł! Chcę dowiedzieć się więcej. Karta podarunkowa do ROSSMANNA - GRATIS! Chcę dowiedzieć się więcej. Kursy dla osób indywidualnych,. Firm, placówek oświatowych oraz kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy. Chcę zapoznać się z ofertą kursów. Seminaria edukacyjne dla ratowników medycznych. Zaoszczędź 1200 zł czesnego! Dzwonicie, pis.

Szkoła Jazdy Proteko - kurs prawa jazdy Tarnowskie Góry